Lexmark CX310dn
Fast Printing Print and copy up to 25 pages per minute in both black and color Quick First Page Fast produce color document in just 12.5 seconds High Monthly Volume Handle up to 5,000 pages per month with ease Reliable Paper Handling Fewer maintenance hassles with advanced paper handling Powerful Performance Equipped with a 512 MB upgradable memory and dual-core processor Efficient and Convenient Combine speed, power with user-friendly operations
| SKU ID |
SKU-105
|
|---|---|
| Product Type | Printer |
| Price (incl. tax) | USD73,450.00 |
| Availability | Out of stock |
| Brand | Lexmark |
| Model | CX310dn |
| Color | White |
| Function | |
| Display | 2.4-inch (60 mm) Color LCD display |
| Processor | Dual Core, 0.8 MHz |
| Memory | 512 MB |
| Connectivity | USB 2.0LANWireless |
| Power | 540 W |
| Weight | 31.37 Kg |
| Warranty | 1 Year |
Customer Reviews
No reviews yet.
Be the first to write one